pl en ru de
ua fr it es
Firma PARTNER - producent i dystrybutor
                                  narzędzi malarskich i budowlanych
O firmie Współpraca Oferta Ekspozycja Dostawcy Kontakt Dotacje unijne
szukaj produktu wg indeksu
lub kodu kreskowego:

O firmie

Firma PARTNER rozpoczęła swoją działalność w 2001 roku jako przedsiębiorstwo handlowe.

W tym czasie zdobyliśmy bogate doświadczenie, które pozwala sprostać wymaganiom jakie stawiają przed nami nasi klienci. Specjalizujemy się w sprzedaży różnego rodzaju folii malarskich, taśm specjalistycznych oraz narzędzi malarskich i budowlanych na terenie Polski, a także za granicą. Nasze produkty znajdą Państwo pod naszymi markami SOLID i PARTNER.

Głównymi wartościami naszej firmy są jakość, innowacyjność oraz zadowolenie naszych klientów. Firma nasza działa zgodnie z systemem certyfikacji jakości Międzynarodowego standardu ISO 9001:2008.

Celem naszej działalności jest tworzenie wysokiej jakości produktów oraz prężnie działającej sieci dystrybucji zarówno w Polsce jak i za granicą.

Produkcja

Dynamiczny rozwój firmy sprawił, iż w 2011 roku zakupiliśmy wysokiej klasy ekstrudery do rozdmuchu folii oraz rolomaty o dużej wydajności do produkcji folii malarskich oraz worków na śmieci i gruz. Tworzymy indywidualne rozwiązania dostosowane do potrzeb każdego klienta.

Na Państwa życzenie produkowane wyroby oferujemy pod markami handlowymi naszej firmy lub pod marką własną. Możemy wyprodukować folię i worki dowolnych rozmiarów i o dowolnych parametrach zarówno z tworzyw oryginalnych jak, i surowców wtórnych.

W roku 2011 zainwestowaliśmy również w produkcję narzędzi budowlanych uzyskując wzrost jakości oraz poszerzenie gamy oferowanych przez nas produktów. Tak jak folie malarskie również narzędzia budowlane możecie Państwo zakupić pod znakiem handlowym naszego przedsiębiorstwa lub marką własną.